Foto

"Nejhorší byla mužova varlata..."

Strážníci musí na ulici řešit všelijaké záležitosti, občas i velice nechutné

22. února 2021 16:12 , aktualizace 16:26

Alkohol Bezdomovci Městská policie

Partner článku – Mraknet

     Snad v žádném městě neexistuje strážník, který by neřešil problémy s bezdomovci. V drtivé většině případů však nejde o chudáky v nouzi, kteří samozřejmě potřebují pomoc společnosti, ale o problémové osoby, často recidivisty či narkomany, kterým tento způsob života prostě jen vyhovuje. Dávky v nouzi, žebrota či drobné krádeže je spolehlivě uživí a tím, že pokuty jsou u nich nevymahatelné, strážníci jsou proti nim bezmocní.
     Jednoho takového muže, který výše uvedenému popisu přesně odpovídá, znají dobře i strážníci v Karlových Varech. Čtyřicetiletý muž z Hranic na nezaplacených pokutách dluží městu již více než šest tisíc korun a co horšího, díky svému chování si užívá pozornosti a s oblibou provokuje veřejnost.
     Naposledy tento muž překvapil v pátek po poledni, kdy se oblékl do růžových dvoudílných plavek, pobíhal v centru města, pokřikoval na lidi vulgární nadávky a konzumoval alkohol. Co ale bylo podle strážníků bezpochyby nejhorší, byl pohled na mužova varlata, která si zřejmě záměrně nechával opakovaně vylézat z plavek.
     Případ si nakonec od strážníků převzala police a muž byl transportován na psychiatrii do Ostrova. Protiprávní jednání skončilo jako obvykle uložením pokuty na místě nezaplacené.


 


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.