Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách
Foto

"Několik aut projelo kolem a nikdo nezastavil," popsal nám svědek nehody

Policie šetří podivnou dopravní nehodu na kruhovém objezdu

24. listopadu 2022 16:50 , aktualizace 16:50

Nehody

     Včera po desáté hodině večer vyjížděli policisté k nahlášené dopravní nehodě v Plzeňské ulici v Rokycanech. Osobní auto zde podle všeho najelo na středový ostrůvek kruhového objezdu a po vyjetí ze silnice se převrátilo na střechu.

     Na místě pak bylo zjištěno, že krom rozházeného oblečení a vybavení na stavbu u vozu Fiat Scudo nikdo není. "U kruhového objezdu u auto Kelly v Rokycanech jsem si všiml auta převráceného na střeše, uvnitř ale nikdo nebyl," popsal nám řidič, který u nehody zastavil.
     Toho mimo jiné překvapilo i jednání ostatních projíždějících řidičů. "Zarážející je, že několik aut projelo kolem, nikdo nezastavil a nešel se podívat, jestli v tom převráceném autě není někdo zraněný. Až já a dva cyklisté jsme se začali nehodou zabývat a přivolali jsme policii," doplnil ještě muž.

      "Mohu potvrdit, že se zabýváme nehodou osobního vozu Fiat Scudo, u kterého v době oznámení ani příjezdu hlídky nikdo nebyl. Policisté nyní zjišťují, jak k nehodě došlo, kdo vozidlo řídil i proč z místa nehody odešel," uvedl nám k nehodě tiskový mluvčí policie.


 


Prestol Holding

revitalizace panelových domů • rodinné a bytové domy • monolitické železobetonové konstrukce • developerská činnost