Foto

Několik ranních nehod, některá i se zraněnými lidmi

Střet čtyř aut, sražená zvířata, bouračka s tramvají i převrácená auta

úterý 23. února 09:45 , aktualizace 10:27

Doprava Nehody

Partner článku – Mraknet

     Dnešní ráno bylo bohužel ve znamení dopravních nehod a naneštěstí nechyběli ani zranění lidé. Výčet samozřejmě není kompletní, bouralo se například před šestou hodinou ráno v Lobezské ulici v Plzni, kde se střetla dvě osobní auta. Tato nehoda se podle policie obešla bez zranění. Následovala nehoda čtyř osobních aut nedaleko Olympie na Slovanech a nechyběly ani střety se zvěří, ke kterým došlo například u Chocenic a České Kubice.

     Před sedmou hodinou ráno se střetla dvě osobní auta na Skvrňanské ulici na úrovni CAN v Plzni ve směru do centra. Jednoho zraněného si převzali do péče záchranáři.

     Další střet se odehrál na Mikulášském náměstí, kde se před sedmou hodinou ráno srazil osobní vůz s tramvají. Z místa naštěstí nebyl hlášen žádný zraněný.  

     Bouralo se také krátce po půl osmé ráno nedaleko Spáňova, kde došlo ke srážce dvou osobních aut. Na místo ihned vyrazily všechny záchranné složky a záchranáři si do péče převzali jednu zraněnou osobu. Provoz je na místě momentálně pozastaven. 

Foto: Hasiči

 


   

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.