Foto

Německá policie pátrá po Maxmilianu Gregoru Wolfovi

Nezvěstný muž by se mohl nacházet na území České republiky

16. února 2021 09:47 , aktualizace 16:36

Cizinci Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Německá policie se přes Oddělení zahraničních vztahů Schwandorf obrátila na českou veřejnost při pátrání po Maxmilianu Gregoru Wolfovi, který byl naposledy spatřen rodinou 4. února a od té doby o sobě nepodal žádné informace ani nedorazil na několik sjednaných schůzek. Podle policie by se pohřešovaný mohl nacházet i na území České republiky, a to zejména v příhraničních oblastech.

Maxmilian Gregor Wolf

Datum narození 28.2.1962
Bydliště Grafenau
Státní příslušnost Spolková republika Německo

     Maxmilian je 196 centimetrů vysoké sportovní postavy a nosí brýle. Pravděpodobně je oblečený do neonově zbarvené pláštěnky a mátově zeleného fleecového trika, což je jeho běžné oblečení vzhledem k tomu, že jezdí na kole.
     Nemá osobní automobil a používá jen trekingové stříbrno-fialové kolo.

     Pokud máte jakékoliv informace, které by pomohly pohřešovaného muže vypátrat, sdělte je prosím na kterékoliv policejní služebně nebo můžete využít bezplatnou linku Policie České republiky 158.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.