Nepochopitelná zuřivost a agresivita lidí stoupá

Policisté řeší větší množství útoků agresivních opilců

čtvrtek 14. ledna 12:01 , aktualizace 12:11

Alkohol Napadení

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Bohužel stále častěji píšeme o zcela zbytečné agresivitě opilých osob. Včera jsme psali opilé ženě, která napadala cestující na nádraží a pak naplivala policistce do obličeje:

Opilá žena běsnila na nádraží

Opilá žena běsnila na nádraží

13. 01. 2021, 11:53, aktualizace 13. 01. 2021, 12:26

Řvala na cestující, napadala je a poté policistce naplivala do obličeje

     Ten samý den jsme informovali o opilém muži, který napadl záchranáře v sanitce, toho nakonec museli strážníci zpacifikovat dokonce třikrát během hodiny:

Rvačka v sanitce na náměstí Republiky

Rvačka v sanitce na náměstí Republiky

13. 01. 2021, 17:12, aktualizace 13. 01. 2021, 18:41

Opilý muž útočil na všechny, kteří mu chtěli pomoci, svým řáděním tak zaměstnal záchranáře, strážníky i zdravotnický personál

     Bohužel včera také policisté informovali o úterním případu, kdy kolem jednadvacáté hodiny museli zasahovat v bytě v Sušici, kde byl na návštěvě šestatřicetiletý muž z Českobudějovicka. Tento muž po hádce napadl hostitelku, úmyslně jí zničil mobilní telefon a pak ji udeřil pěstí do obličeje. Napadení dívky se pochopitelně nelíbilo jejímu příteli, takže následně došlo k roztržce mezi oběma muži.
     Po příjezdu hlídky na místo, se útočník musel podrobit dechové zkoušce, a přístroj Drager u něj naměřil 1,85 promile alkoholu, takže ho policisté eskortovali do protialkoholní záchytné stanice v Plzni. Muž se samozřejmě bude ze svého jednání zodpovídat správnímu orgánu.

Foto ilustrační z jiného případu

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!