Foto Video

Nepříliš chytrý zloděj se nechal natočit

Poznáte muže, který se vloupal do Café baru Monaco ve Františkánské ulici?

čtvrtek 9. ledna 13:54 , aktualizace 15:49

Krádež Pátrání Vloupání

Partner článku – Mraknet


     Včera kolem půl třetí ráno vnikl zatím neznámý pachatel násilným způsobem do Café baru Monaco ve Františkánské ulici v Plzni.
     Zloděj se v baru podle kamerového záznamu zřejmě vyznal, hned po vstupu zamířil do zázemí kde odcizil kasírtašku s pěti tisíci korunami a poté se přesunul na bar, kde si do náruče nabral devět lahví alkoholu. Do zázemí se ještě jednou vrátil, když zjistil, že se mu lahve špatně nesou a došel si tam tedy pro igelitovou tašku. Že se nejednalo o příliš chytrého zloděje ukazuje fakt, že přímo vedle odcizené kasírtašky přehlédl sklenici s tržbou z předešlého dne.
     "Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání přečinu krádež, případem se dále zabývají a po pachateli pátrají," uvedla tisková mluvčí policie. 
     Na kamerovém záznamu, který má naše redakce k dispozici, je muž zřetelně vidět. Nápadnými detaily jsou například výrazné boty Nike, taška přes rameno značky Adidas, tetování na levé ruce a znaménko či tetování pod levým okem.
     V případě, že byste zloděje na záznamu poznali, neváhejte prosím obrátit se na policii na nejbližší služebně nebo na lince 158.


 Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.