Foto

"Neptejte se, proč zrovna máslo, nevíme to."

Po záchranářích ošetřujících ženu někdo nepochopitelně mrštil kostkou másla

19. října 2020 19:17 , aktualizace 20:07

Záchranáři

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Záchranáři ze Zdravotnické záchranné služby Karlovarského kraje právě zveřejnili naprosto nepochopitelnou událost, se kterou se setkala jejich posádka.
     Ve večerních hodinách záchranáři vyjížděli k pacientce, která měla potíže s dýcháním a vzhledem k informaci o její zvýšené teplotě byli oba členové výjezdové skupiny oblečeni v celotělových ochranných oblecích. Když dorazili na místo, ošetřili pacientku a vzhledem k tomu, že její stav vyžadoval další zdravotní péči, nakládali jí do sanitky.
     V tu chvíli se ale ozvala rána do bočního skla ambulantního prostoru. Překvapení záchranáři zjistili, že po nich někdo hodil kostku másla, která zasáhla okno sanitky. K poškození okna naštěstí nedošlo. "Neptejte se nás, proč zrovna máslo. Nevíme to, stejně jako neznáme úmysl spoluobčana, který ho po nás hodil. Chtěli bychom mu ale vzkázat jedno, neohrožujte nás! Jsme lidé, kteří vyjíždí pomáhat ostatním v tíživé situaci. Navíc v současné době máme ještě ztížené podmínky související s ochrannými prostředky i se zvýšeným počtem výjezdů," vzkázali neznámému útočníkovi záchranáři.

Foto ZZSKVk

 


Autosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.