Nestyděl se oloupit vlastní maminku

Podařenému synkovi nyní hrozí až desetileté vězení

26. listopadu 2020 12:06

Loupež Vazba

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…

     Naprosto nepochopitelně a hanebně se v pondělí 23. listopadu v dopoledních hodinách zachoval muž, který neváhal fyzicky zaútočit na vlastní matku a oloupit jí.
     Podle tiskového mluvčího policie muž ve společném bytě v Chebu svou sedmačtyřicetiletou matku uchopil za ruku, kterou jí zkroucením znehybnil, a následně ženě začal prohledávat kapsy. Z bundy jí nakonec odcizil pouzdro s doklady, ve kterém měla žena platební kartu i finance. Poté muž z bytu utekl.
     Policisté se případem začali okamžitě zabývat a po několika hodinách muže zadrželi. 
     "Kriminalisté zahájili trestní stíhání čtyřiadvacetiletého muže z Chebu, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu loupeže a přečinu neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku," uvedl tiskový mluvčí policie s tím, že policejní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby, který jej akceptoval. Na základě rozhodnutí soudu byl muž vzat do vazby a v případě prokázání viny mu nyní hrozí trest odnětí svobody až na deset let.

Foto ilustrační

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.

I přes omezení vlády je advokátní kancelář v provozu a připravena Vám pomoci. Volejte 378 774 199…