Foto

Neviděli jste Billyho?

Majitelé vypsali odměnu pro poctivého nálezce ve výši 10.000,- Kč

středa 2. ledna 18:04 , aktualizace 18:50

Pátrání Zvířata

Partner článku – Autosalon Dajbych

     Byli jsme požádáni o zveřejnění pátrání po psu rasy Border Colie, Billym.
     Billy se zaběhl v sobotu 29. září okolo deváté hodiny ráno v oblasti Skořice-Mirošov. Jedná se o 5 let starého psa plemene Border Collie. Na své jméno slyší. Váží cca 25 kg. Má šedý obojek proti klíšťatům a látkový šedý obojek. Nemá tetování a není kastrovaný, má hnědé oči.
     Je hodný a přítulný. V oblasti, kde se ztratil to nezná, byl zde na výletě s majiteli.
     Pokud byste měli o Billym nějaké informace, tak prosím volejte na 605 129 056 , 731 513 375 nebo 604 557 918. Poslední zprávy o něm se týkaly nejen Mirošova a Rokycan. V období Vánoc tam byl Billy opět několikrát viděn, je ale možné, že se pohybuje i jinde v okolí 20 km.
     Billy je hodně plachý a není možné ho přivolat ani chytit. Nenahánějte ho, nevolejte na něj jménem, ani na něj nemluvte, prosím. Je pravděpodobné, že by mohl vyhledat háravou fenu nebo se k Vám a k Vaší feně připojit na procházce. Pokud by se tak stalo, pokuste se ho v klidu a pomalu přivést k sobě na oplocený pozemek a zavřít ho tam.
     Majitelé Billyho vypsali odměnu pro poctivého nálezce ve výši 10.000,- KčAutosalon Dajbych

Autosalon Dajbych – Nejvýznamnější dodavatel offroadových speciálů všem složkám IZS na Plzeňsku. Dále zastupuje tyto značky: Toyota, Land Rover, Range Rover, Isuzu, Lexus a Jaguar.