Foto

Blanka K. se po vydání výzvy vrátila

Po více než třech týdnech se žena sama přihlásila

20. listopadu 2019 18:59 , aktualizace 19:00

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Dnes policie oslovila média s žádostí o zveřejnění pátrání po pohřešované ženě, která odešla z místa bydliště v neděli 27. října kolem půl deváté ráno a od té doby o ní její blízcí příbuzní nemají žádné informace a její mobilní telefon je nedostupný.

     Několik hodin po vydání této pátrací relace se žena na internetu spatřila a došla se sama přihlásit. Policisté děkují všem, kteří relaci sdíleli.

Blanka ...

Datum narození ...
Pátrání vyhlášeno 29.10.2019
Bydliště - okres Tachov
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

     Blanka ... je asi 156 cm vysoká, hubené postavy a má rovné, na blond obarvené vlasy. Má také modrošedé oči.
     Naposledy na sobě měla krátkou hnědou prošívanou bundu s límečkem na knoflíky, žlutý svetr se vzorem, modré riflové kalhoty, bílé botasky s fialovým proužkem a na očích měla brýle.

     Tachovští kriminalisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu pohřešované, aby neprodleně podali zprávu na Policii České republiky, Územní odbor Tachov – oddělení obecné kriminality, tel.: 974 337 316 – 317 nebo na linku tísňového volání 158.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.