Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Neviděli jste Františka Beránka?

Policie pátrá po muži odsouzeném za majetkovou trestnou činnost

14. března 2019 12:49

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté Policie České republiky pátrají po pohřešovaném muži:

František Beránek

narozen 25. ledna 1989
trvalé bydliště Plzeň, Alej Svobody 882/60 

     Hledaný muž je hubené postavy vysoké cca 175 - 180 cm, má modré oči a krátce střižené hnědočerné vlasy, které nosí upravené na tzv. ježka. Je zdánlivého stáří 30 až 31 let. Vousy nosí upravené na tzv. strniště.    

     Na jmenovaného vydal Okresní soud Plzeň-město příkaz k dodání do výkonu trestu odnětí svobody za spáchanou majetkovou trestnou činnost.  

     Policisté žádají všechny občany, kteří by mohli podat jakoukoli informaci o pobytu, výskytu nebo pohybu hledané osoby, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.                                   

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.