Aktuálně Foto

Honzík nalezen. Děkujeme čtenářům!

Chlapec z Mariánských Lázní by se mohl nacházet i v Plzni

pátek 27. dubna 14:42

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Policisté informovali, že chlapec se dnes dopoledne sám dostavil na OSPOD v Mariánských Lázních a je v pořádku. Nám se podařilo zjistit, že klučík strávil noc venku jen v šortkách, takže byl sice prochladlý, ale jinak je v pořádku a nebylo na něm spácháno žádné násilí.

Původní článek

(osobní údaje chlapce včetně fotografií byly odstraněny ze zákonných důvodů)      

     Již včera jsme informovali o jedenáctiletém chlapci, po kterém pátrají policisté ve dvou krajích současně. I právě teď jsou desítky policistů v terénu.
     Dnes ráno byl případ označen jako "Dítě v ohrožení", čímž získal nejvyšší prioritu. Do pátrací akce jsou od dnešního dopoledne zapojeny i desítky hasičů, kteří budou společně s policisty prohledávat vytipovaná místa.

     Jedenáctiletý Honzík pochází z Mariánských Lázní, ale část jeho rodiny se nachází v Plzni.
     Chlapec se měl vrátit včera ve 14:30 domů ze školy, ale do současné doby o něm nikdo nic neví. Ze školy měl odejít se svými kamarády a naposledy byl viděn včera kolem 16:00, kdy nastoupil v Mariánských Lázních do trolejbusu č. 3 na zastávce „Antoníčkův pramen“.

      Pohřešovaný chlapec by měl podle zjištěných informací trpět..... nemocí.

Popis

     odstraněn

     Zmíněný chlapec byl v minulosti již pohřešován. Aktuálně je pravděpodobné, že odešel ze svého bydliště kvůli problémům ve škole.

     Policisté opakovaně žádají širokou veřejnost o spolupráci při pátrání. V případě jakýchkoliv poznatků k pobytu nebo pohybu hledaného dítěte volejte na linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.
     Vzhledem k věku dítěte přivítáme sdílení příspěvku na veškerých sociálních sítích.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.