Aktuálně Foto

Muže našli po mnoha hodinách pátrání mrtvého

POKRAČOVÁNÍ: Policie žádá Vaši pomoc! Neviděli jste Jana R...?

9. března 2018 16:34

Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

AKTUALIZACE:  Od dnešních ranních hodin pokračovala rozsáhlá pátrací akce po 77letém pohřešovaném muži. Šest desítek policistů a tři desítky hasičů prohledávali okolí v katastru obce Dolní Žandov. S pátráním po pohřešovaném muži pomáhal také přivolaný policejní vrtulník s termovizí a policejní psovodi se služebními psi.
     Pohřešovaného 77letého muže nalezli policisté společně s hasiči bez známek života. Pátrací akce byla tedy ukončena.

Včera jsme psali

     Chebští kriminalisté pátrají po pohřešovaném sedmasedmdesátiletém muži z Dolního Žandova, který je v přímém ohrožení života. 

JAN ...

Datum narození ...
Bydliště - okres ..

     Pohřešovaný muž je asi 175 cm vysoký, plnoštíhlé postavy, má krátké prošedivělé vlasy, je hladce oholen a nosí dioptrické brýle.
     Muž odešel z místa bydliště v ranních hodinách a dosud se domů nevrátil. Je nemocný a bere léky, proto je v ohrožení života. Na sobě měl tmavou bundu, tepláky a modrobílé botasky. U sebe má i mobilní telefon, který je v současné době nedostupný. Pohřešovaný měl být pravděpodobně viděn ráno kolem sedmé hodiny, jak jde směrem k nádraží.

     V současné době probíhá v místě bydliště a okolí rozsáhlá pátrací akce, které se účastní několik desítek policistů a hasičů. Na místo letí i vrtulník s termovizní.

     V případě jakýchkoliv informací k tomuto pohřešovanému muži volejte na bezplatnou telefonní linku 158 nebo se obraťte na nejbližší policejní služebnu.

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!