Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Neviděli jste Karla Štěpánka?

Policie pátrá po zloději, který se vyhýbá vězení

8. října 2019 20:26

Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical

     Policisté vyhlásili celostátní pátrání po 32letém muži, na kterého vydal Okresní soud Plzeň město příkaz k dodání do výkonu trestu z důvodu spáchání přečinu krádež. Šeřením bylo zjištěno, že hledaný muž si převzal výzvu k nástupu do výkonu trestu odnětí svobody a kontaktu s policií a nástupu do výkonu trestu se vyhýbá.

Karel Štěpánek

Datum narození 13.1.1987
Bydliště - okres PLZEŇ - VENKOV
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

     Karel Štěpánek je asi 166 cm vysoký, střední postavy. Má kulatý obličej, modré oči a nosí středně dlouhé hnědé vlasy spletené do copu.

     Policisté přijmou jakékoliv informace k hledanému na bezplatné lince Policie České republiky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.


 
Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.