Foto

Pátrání ukončeno

Míra je živ a zdráv, děkujeme všem za pomoc a za sdílení

úterý 6. srpna 15:28 , aktualizace čtvrtek 8. srpna 09:09

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

Aktualizace:
     Pohřešovaný se včera ozval přítelkyni, dojel na vlakové nádraží ČD do Plzně, kde si ho vyzvedla přítelkyně a odvezla domů. Děkujeme všem za pomoc a za sdílení.

Původní článek:
    Kriminalisté pátrají po muži, který od pondělí 5. srpna o sobě nepodal žádnou zprávu a není známo místo, kde se zdržuje. 

Miroslav ....

Datum narození ....
Pátrání vyhlášeno 6.8.2019
Bydliště - ....

     Miroslav ..., po kterém policisté pátrají, je ... let starý, je .... 
     Pohřešovaný byl naposledy viděn v pondělí 5. srpna cca v půl šesté ráno hodin přítelkyní v místě jejich současného bydliště v Chotěšově, kdy odjel do zaměstnání služebním vozidlem značky .....
     Do zaměstnání ale nedorazil, do současné doby se nevrátil ani zpět do místa bydliště a ani o sobě nepodal žádnou zprávu. Mobilní telefon má nedostupný.
     Pohřešovaný měl dle oznamovatelky psychické problémy, vyvolané stresem v zaměstnání. Léky neužívá. Při odchodu do zaměstnání měl na sobě červené tričko se symbolem v přední části, modré A s bílým lemem, riflové tříčtvrteční kalhoty a černé sportovní boty zn. Adidas.
     S sebou měl černou látkovou brašnu s notebookem.

    Jakékoli informace o pohybu či výskytu muže prosím sdělte na kterékoliv policejní stanici nebo na lince 158. Policisté předem děkují veřejnosti za spolupráci.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.