Foto

Moje Eliška je v pořádku doma, děkuji!

Maminka děkuje kriminalistům i všem dalším, kteří pomohli, za vypátrání třináctileté dcery

9. června 2021 08:14 , aktualizace 08:14

Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

      V noci na dnešek se kriminalistům podařilo třináctiletou Elišku vypátrat v Trutnově a v současné chvíli je již podle maminky dívka v pořádku doma. Maminka Elišky děkuje všem, kteří se na vypátrání dcery podíleli, hlavně kriminalistům, ale i čtenářům, kteří sdílením pátrací relace či podáváním vlastních poznatků k nalezení dívky přispěli.

Původní článek:

      V pátek 4. června bylo vyhlášeno celostátní pátraní po teprve třináctileté dívce, kterou maminka po příchodu ze zaměstnání nenalezla doma a bohužel Eliška o sobě až dosud nedala vědět. Maminka vše samozřejmě nahlásila policii a po dívce bylo vyhlášeno celostátní pátrání. Maminka Elišky se nyní s prosbou o pomoc obrací i na naše čtenáře, protože jak nám uvedla, je z pohřešování dcery úplně na dně.

Eliška Š.

Datum narození 2007
Pátrání vyhlášeno 2021
Bydliště - Kdyně
Státní příslušnost Česká republika

      Eliška Š. je vysoká asi 162 cm a má dlouhé, rovné tmavé vlasy.

      Pokud víte, kde by se mohla pohřešovaná nacházet, kontaktujte prosím policisty na bezplatné tísňové lince Policie České republiky 158.

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.