Neviděli jste napadení ženy v Třemošné?

Policie pátrá po pachateli loupeže v době konání Dřemfestu

úterý 22. září 14:48 , aktualizace 14:57

Loupež Napadení Pátrání

Partner článku – Alfa Tactical

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena

     Již měsíc pátrají policisté po pachateli loupežného přepadení, ke kterému došlo v neděli 23. srpna před jednou hodinou ráno v Plzeňské ulici v Třemošné. Zde na poměrně frekventované travnaté ploše zatím neznámý pachatel přepadl a oloupil ženu a v tomto činu mu nezabránil ani fakt, že na nedaleké lavičce v té době sedělo několik osob.
      Podle tiskové mluvčí policie útočník do ženy narozené v roce 1996 nejprve strčil a pak jí udeřil do obličeje, kdy po ní požadoval peníze. Ženě se po chvíli podařilo z místa s křikem utéct.

      Pachatelem by měl být muž ve věku okolo dvaceti let, 170 cm vysoký a hubené postavy. Oblečen byl do černé mikiny s velkou kapucí a kulatým znakem s nápisem na levé straně prsou, tmavých džín s řetízkem na levém boku. Dle všeho se jedná o řetízek, na který se připíná peněženka. Útočník hovořil česky bez přízvuku.
      V ten den se v Třemošné konal festival Dřemfest. Není tedy vyloučeno, že pachatel mohl být účastníkem akce.

      Policisté žádají o pomoc při objasnění tohoto případu širokou veřejnost a prosí všechny občany, kteří se v předmětné době pohybovali na popsaném místě a všimli si podezřelého chování jakékoliv osoby, či znali totožnost muže, aby se prostřednictvím bezplatné linky tísňového volání Policie České republiky 158 obrátili na policisty. Veškeré skutečnosti týkající se samotného incidentu či pachatele mohou pomoci kriminalistům tento případ objasnit.

Foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena