Foto

V Plzni v Doudlevcích ukradli motocykl Yamaha MT-09

Čtenář prosí o pomoc v pátrání: Neviděli jste někde tento motocykl?

19. ledna 2018 21:18 , aktualizace 21:24

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     Obrátil se na nás čtenář s prosbou o pomoc při pátrání po ukradeném motocyklu.

"Dobrý den,
     v noci ze 16. na 17. ledna mezi půlnocí a pátou hodinou ráno mi byla v Plzni u zimního stadionu v Doudlevcích ukradena motorka Yamaha MT-09, typu RN29. Jedná se o tříválcovou 850 ccm stříbrné matné barvy s modře eloxovanými prvky. Je to modelový rok 2016 s ABS ,TCS a palivovými mapami.
     Pravděpodobně byla naložena bez poškození do dodávky. Na tachometru má málo najeto, něco kolem 3700 km. Pro lepší identifikaci přikládám foto předchozích poškození, navíc je uříznutá a opilovaná originální páčka spojky. Na motocyklu byly namontovány originál prvky (slidery a plexi v kouřové barvě) a pneumatiky Battlax S20 ve zhruba 50% opotřebení.
     Předpokládám, že pokud došlo při krádeži k poškození, tak zámku řízení, po kterém se dotyčný bude shánět a samozřejmě ostatní věci jako spínačka spolu se zámkem podsedla. Vzhledem k imobilizéru a tomu,že klíče mám všechny,tak bude poptávat i přeprogramování ECU a výrobu nových klíčů,možná i s tzv. červeným.
     Krádež řeší Policie, v případě, že máte k ukradenému motocyklu informace, kontaktujte prosím je, nebo mne na čísle 728505290. Děkuji."Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.