Pohřešovaného seniora našli dopoledne U Ježíška

Podchlazený a vyčerpaný senior byl předán do péče záchranářů

25. září 2020 20:58 , aktualizace sobota 26. září 11:14

Městská policie

Partner článku – Delta Plzeň

     Pohřešovaný senior byl dnes dopoledne nalezen. Strážníky na lince 156 kontaktovala obsluha provozovny motokár U Ježíška, že k nim přišel silně zmatený a vyčerpaný muž, který zřejmě potřebuje pomoc. Operačního okamžitě napadlo, že by se mohlo jednat o pohřešovaného Slavomíra P., na místo vyslal hlídku strážníků a informoval i Policii ČR. 
     U Ježíška se potvrdila totožnost pohřešovaného seniora, který byl následně byl předán do péče přivolaných záchranářů.
     Podle našich informací muž neutrpěl zranění, pouze je po noci strávené venku vyčerpaný a podchlazený.

Původní článek:

      Policisté dnes odpoledne zahájili pátrání po pohřešovaném seniorovi, který při nákupu v prodejně v Penny marketu v Částkově ulici v Plzni, kde byl se svoji manželkou, odešel a do současné doby o něm nejsou žádné zprávy. Muž trpí Alzheimerovou chorobou. 

Slavomír P.

Datum narození 1946
Pátrání vyhlášeno 25.9.2020
Bydliště - okres Plzeň
Státní příslušnost Česká republika (CZ)

     Slavomír P. je 190 cm vysoký, hubené postavy, má modré oči a prošedivělé vlasy i bradku. V době zmizení měl na sobě černou mikinu a zelené kalhoty. Naposledy byl viděn dnes v půl druhé odpoledne.
     Policisté provedli prověrky v místě o okolí samoobsluhy, kde byl muž naposledy spatřen a na dalších místech, ty však skončily s negativním výsledkem. Po pohřešovaném seniorovi policisté i nadále pátrají.

    Policie žádá občany, aby jakékoliv informace, které by mohly policistům přispět k vypátrání pohřešovaného seniora, sdělili na nejbližším obvodním oddělení Policie ČR nebo na bezplatné lince tísňového volání 158.


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.