Foto

Neznámý pachatel vykradl nákladní auto a odnesl si zboží za 50 000 korun

Policie žádá veřejnost o pomoc při pátrání

15. května 2018 13:48 , aktualizace 14:07

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň
     Policisté pátrají po zatím neznámém pachateli, který v sobotu 28. března kolem šesté hodiny ráno vykradl nákladní prostor nezabezpečeného nákladního vozidla, které bylo zaparkované na nehlídaném parkovišti v ulici Na Roudné. 
     Zloděj z vozu odcizil zboží domácí výroby určené k prodeji a způsobil tím celkovou hmotnou škodu vyčíslenou na necelých 50 tisíc korun.  
     Policisté se případem intenzivně zabývají a v rámci objasňování případu získali mimo jiné fotografii z kamerového záznamu, na které je zachycen podezřelý muž.
     "Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložené fotografii, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158," uvedla k případu mluvčí policie.
Foto: PČR

Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.