Foto Video

Neznámý řidič ohrozil autobus, bohužel během toho došlo ke zranění cestujícího

Policie hledá svědky události, při které byl na mostě Generála Pattona zraněn cestující v autobusu

úterý 5. dubna 16:02 , aktualizace 16:27

Doprava Nehody Pátrání

Partner článku – Vochoc Trade, s.r.o.

     Dopravní policisté se od pátku 1. března zabývají incidentem v dopravě, ke kterému došlo dvacet minut po osmé hodině ráno v Plzni na mostě Generála Pattona ve směru do centra města.
     Neznámý řidič s vozem Volkswagen Passat zde při přejíždění z pruhu do pruhu ohrozil projíždějící autobus, který musel prudce zabrzdit. Následkem toho došlo v autobuse k pádu cestujících, z nichž jeden utrpěl zranění, které si vyžádalo lékařskou péči. Ke střetu autobusu a vozidla nedošlo.


     "Protože v době události měl řidič na zadní části vozidla silně znečištěnou a tedy nečitelnou registrační značku a z místa události odjel, aniž se přesvědčil, zda v autobusu nedošlo ke zranění osob nebo hmotné škodě na majetku, nepodařilo se vozidlo ani řidiče dosud ustanovit," uvedla nám tisková mluvčí policie.

     Při objasňování dopravní události získali policisté záznam z palubní kamery autobusu, na kterém je zmíněná událost zaznamenána.
     Dopravní policisté se touto událostí zabývají a žádají případné svědky této události, zejména řidiče VW Passat, aby se přihlásili osobně na Policii ČR, Dopravní inspektorát Městského ředitelství policie Plzeň, U Borského parku 20 nebo telefonicky na tel. č.: 974 325 256 či zavolali na tísňovou linku 158 a pomohli s řádným objasněním skutku. 

Foto a video PČR

Vochoc Trade, s.r.o.

Dodavatel a výrobce osobních ochranných pracovních pomůcek. Nejširší sortiment OOPP, velké skladové zásoby a skvělé služby. Dlouholeté zkušenosti nám dodávají profesionalitu a možnost okamžitě reagovat na Vaše požadavky. Absolutní špička ve svém oboru - to je Vochoc!