Dvojnásobné předávkování léky

Mladíka i dívku museli záchranáři transportovat do nemocnice

25. června 2021 14:31 , aktualizace 14:31

Alkohol Záchranáři

Partner článku – Mraknet

     V noci na dnešek po půlnoci vyjížděli záchranáři i policisté do klubu No Limit v Divadelní ulici v Plzni k případu předávkování léky. "Holčina snědla plato Neurolu a zkolabovala. Ty léky polykal i nějakej kluk, který je ještě zapíjel alkoholem, takže byl úplně totálně mimo. Byli na tom oba dost blbě, naštěstí se ale o ně postarala nějaká slečna a když viděla jak na tom jsou, zavolala jim i záchranku," popsala děj na místě svědkyně.
      Záchranáři i policisté nám popsaný noční výjezd potvrdili s tím, že dívka narozená v roce 2002 měla značné příznaky intoxikace, ale tvrdila, že pouze spadla ze židle. Neurol sice u ní nalezen byl, ale ona popřela, že by ho užila. Muž narozený v roce 2001 přiznal, že snědl pět tablet tohoto léku, i že je zapil větším množstvím alkoholu. Záchranáři je oba transportovali do Fakultní nemocnice Plzeň Lochotín na Urgentní příjem.

Foto ilustrační


Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.