Foto Video

Pomozte nám prosím, přišli jsme o vše!

Rodině s ročním Samuelem zbylo pouze to, v čem utekli z plamenů

čtvrtek 15. října 19:03 , aktualizace pátek 16. října 16:22

Partner článku – D.S.D. METAL plus

Aktualizace:  
     Rodina všem, kteří přispěli velice děkuje a poprosila nás, abychom všem skvělým lidem, kteří pomohli, vyřídili jejich veliké díky a také vzkaz, že materiální pomoci již mají dostatek.

"Jste úžasní!" rodina malého Samuela Vám všem moc děkuje

"Jste úžasní!" rodina malého Samuela Vám všem moc děkuje

16. 10. 2020, 15:36, aktualizace 17. 10. 2020, 11:12

Krom obrovského množství materiální pomoci jste vybrali více než čtvrt milionu korun

Původní článek:
     O požáru v rodinném domě v Bušovicích, ke kterému došlo v noci na dnešek, jsme informovali již ráno. 

     K požáru došlo v půl jedenácté v noci a oheň zcela zdemoloval dvě místnosti, které obývá mladá rodina s ročním miminkem. Při požáru naštěstí nebyl nikdo zraněn, rodina ale přišla naprosto o vše, od oblečení, přes hygienické potřeby, až po potřeby pro malého Samuela. Co totiž nezničily plameny, znehodnotil toxický kouř a hasební voda, zničeny jsou tak i místnosti, které oheň přímo nezasáhl.

     Vše je pro mladý pár o to bolestivější, že celý byt rekonstruují a plameny, žár či mastný kouř zničily starou i již zrekonstruovanou část bytu. Jedinou místností, kterou v bytě nepoškodil oheň, tak zůstala pouze kuchyně, která ale kompletně načichla kouřem, takže zde pochopitelně není možné fungovat s malým dítětem. Škoda byla podle tiskového mluvčího hasičů vyčíslena na přibližně půl milionu korun.
     Rodina se nám dnes ozvala s prosbou o pomoc, za poslední peníze totiž nakoupila alespoň základní potřeby jako pleny, dudlíky a podobně, ale na další věci jim však již nezbývají finance.

     Rozhodli jsme se proto rodině pomoci a zveřejňujeme zde číslo transparentního účtu 295627002/0300, který byl na pomoc obětem ranního požáru zřízen:


 


D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.