Zákrok proti muži s pistolí

Vytahovat "kuličkovku" v noci v herně skutečně není dobrý nápad

2. června 2019 16:00 , aktualizace 16:08

Zbraně

Partner článku – Alfa Tactical

     V noci na dnešek, kolem druhé hodiny ráno, došlo v baru Videokavárna Duha v Plzni na Slovanech ke konfliktu se zbraní.
     Dle svědka do místnosti s automaty vstoupil muž tmavé pleti, který tak, aby to bylo dobře vidět, vytáhl zpoza kalhot pistoli a přendal si ji do tašky, kterou měl přes rameno.
     Manipulace muže se zbraní, zvláště v nočních hodinách v herně, samozřejmě obsluhu vyděsila, takže na místo přivolala policii.
     Mluvčí policie noční incident potvrdila s tím, že na místo okamžitě vyjelo několik hlídek policie. Policisté muže zajistili, zbraň zkontrolovali, ale ukázalo se, že jde o nefunkční airsoftovou neboli kuličkovou pistoli, která není nebezpečná a je volně prodejná.
     Vzhledem k tomu, že muž svým chováním neporušil zákon, policisté ho pouze poučili jak se s touto hračkou chovat i jaké možné následky by mohla nevhodná manipulace na veřejnosti mít a zákrok ukončili.

Úvodní foto ilustrační

 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.