Foto

Nacouval až do náspu a zastavil tak železniční dopravu

Mladý muž ignoroval svůj zákaz řízení i výhody zpětného zrcátka

17. května 2022 13:59 , aktualizace 14:01

Hasiči Doprava Nehody

    K neobvyklé dopravní nehodě došlo včera kolem páté hodiny odpoledne v Železniční ulici v Nýřanech. "Pětadvacetiletý řidič ve snaze odjet z místa při couvání dostatečně nevěnoval pozornost dění ve zpětném zrcátku a sjel ze svahu k železničnímu náspu," popsala nám nehodu tisková mluvčí policie.

    Na místo vyjeli nýřanští i drážní hasiči a vůz pomocí navijáku z trati vyprostili. Nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob, kvůli omezení průjezdného profilu trati ale musel být železniční provoz na přibližně tři čtvrtě hodiny zastaven. 

     V rámci šetření nehody se ukázalo, že nešikovnost při couvání není jediný problém mladého řidiče. "Policisté řidiče podrobili dechové zkoušce na alkohol, která vyšla s negativním výsledkem. Zároveň ale zjistili, že má muž platný zákaz řízení všech motorových vozidel," dokončila mluvčí policie s tím, že se policisté nehodou dále zabývají.

Foto PČR a HZS

 


KS Therm

Nabízíme instalatérské, topenářské a plynařské práce včetně revizí. Dodáváme a montujeme tepelná čerpadla, solární systémy, rekuperace, kogenerační jednotky, kotle, podlahové i stěnové topení či kompletní systémy vytápění. Provádíme zateplování budov, výměny oken a stoupaček i kompletní koupelny.