Foto

Oba opilci řízení popírají

Policisté šetří nehodu se škodou více než šest set tisíc korun

9. října 2020 09:12

Alkohol Nehody

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Včera před jedenáctou hodinou večer došlo na silnici mezi Domažlicemi a Kdyní v prostoru za křižovatkou na Mrákov k dopravní nehodě, při které se střetly dva vozy.
     "Dosud nezjištěný řidič osobního vozidla Audi A6 jedoucí ve směru od obce Kdyně na obec Domažlice při průjezdu prudké pravotočivé zatáčky před křižovatkou na obec Mrákov nepřizpůsobil rychlost jízdy a vjel do protisměru, kde se bočně srazil s osobním vozidlem Toyota Proace, které řídil dvaatřicetiletý muž ve směru na obec Kdyně," popsala tisková mluvčí policie.
     Dopravní nehoda se naštěstí obešla bez zranění osob, policii ale nyní čeká nelehký úkol určit, kdo vlastně Audi řídil. Zatímco bylo totiž u řidiče Toyoty požití alkoholu na místě vyloučen dechovou zkouškou, čtyřiatřicetiletý a jednatřicetiletý muž, kteří cestovali v Audi nadýchali jeden 1,34 a druhý 1,14 promile.
     "Oba muži uváděli, že seděli na místě spolujezdce a že vozidlo řídil ten druhý," uvedla mluvčí policie s tím, že oba muži byli zajištěni a převezeni do lékařského zařízení, kde se podrobili lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve.
     "Škoda na vozidle Audi byla vyčíslena na 200 tisíc korun, na vozidle Toyota vznikla škoda 450 tisíc korun," doplnila mluvčí policie.  

Foto PČR

 Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.