Oba pachatelé byli zadrženi na místě

V noci na dnešek krátce po půlnoci došlo v Plzni v Polní ulici k vloupání

pátek 24. června 14:52 , aktualizace 15:07

Krádež Vloupání Zadržení pachatele

Partner článku – TUEBOR General Service

     V noci na dnešek krátce po půlnoci došlo v Plzni na Slovanech v Polní ulici k vloupání do zahradního domku, kterého se účastnili dva pachatelé. "Oba muži měli společně překonat oplocení rodinného domu a vniknout do zahrady, kde se nacházel uzamčený samostatně stojící zahradní domek, do kterého měli násilím vniknout oknem.
     Domek prohledali a začali z něj postupně vynášet různé elektrické a ruční nářadí, jízdní kola, koloběžky a další věci za více jak sedmdesát tisíc korun,
" popsala nám případ mluvčí policie.

     Pachatele ale naštěstí zpozoroval náhodný svědek a vyrozuměl policii. Na místo tak okamžitě vyrazily hlídky a oba muže zadržely, omezily na osobní svobodě a umístily do policejní cely.
     "Policisté obvodního oddělení Plzeň 2 sdělili třiatřicetiletému a čtyřicetiletému muži podezření ze spáchání trestných činů krádež a porušování domovní svobody, kterých se měli dopustit formou spolupachatelství. Trestní věc policisté řeší ve zkráceném přípravném řízení. Mladší z pachatelů má již za sebou trestní minulost," dokončila mluvčí s tím, že policisté se případem dále zabývají. 

Foto ilustrační (zadržení pachatele z jiného případu)


TUEBOR General Service

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost