Proč inzerovat právě u nás? I vy můžete inzerovat na největším zpravodajském webu v západních Čechách

Nejprve skákal pod auta, pak se oběsil

Veškerá snaha o záchranu muže byla bohužel marná

8. března 2023 16:53 , aktualizace čtvrtek 9. března 10:24

Cizinci Sebevraždy Smrt

     Včera před půl sedmou ráno vyjížděli policisté do Lhoty pod Radčem, což je obec na Rokycansku, na oznámení o muži, který se na výjezdu z obce ve směru na Plískov pokouší skákat před projíždějící vozy. "On se rozběhl na auto přijíždějící ženy, ona začala brzdit, ten muž jí skočil na auto a pak z místa pomalu odešel," popsal nám svědek.

     Policisté po příjezdu na místo po chvíli muže našli oběšeného jen kousek za obcí. Okamžitě ho odřízli, zahájili jeho resuscitaci a na místo přivolali záchranáře. Bohužel přes veškerou snahu všech na místě se muže, podle našich informací Ukrajince, zachránit nepodařilo. "Náš lékař již mohl pouze konstatovat smrt," uvedla nám k tomuto podivnému případu tisková mluvčí záchranářů.  

     Na místo byl povolán koroner k ohledání těla a šetření případu si převzali kriminalisté. "Zabýváme se případem úmrtí cizince narozeného v roce 1973. V případu bylo předběžně vyloučeno cizí zavinění," sdělila nám mluvčí policie s tím, že více informací přinese až nařízená soudní pitva.

Foto ilustrační