Foto Video

Sexuálního devianta na Chodském náměstí zadržel svědek

Nahý muž ležel na lavičce, onanoval a strkal si prsty do konečníku - pozor není vhodné pro citlivé povahy!

pátek 29. dubna 19:21 , aktualizace neděle 1. května 23:36

Alkohol Sexuální deviant Zadržení pachatele

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Opravdu velice nechutná podívaná se dnes kolem půl šesté odpoledne naskytla lidem procházejícím Chodským náměstím v Plzni.
     Na jedné z laviček zde ležel svlečený muž a ukájel se. "Nejdřív se byl vymočit u stromu, ale asi dostal chuť, takže když skončil, se ani neoblékl a rovnou si ho začal honit," popsal nám jeden ze svědků a pokračoval: "Hned sem ho okřikl, že tu chodí lidi, aby toho nechal, tak vstal, přes trčící penis si přehodil alespoň tričko a odcházel."


     Bohužel pořádně nechutné představení tímto teprve začalo. Deviant jen přešel ulici a na další lavičce pokračoval ještě mnohem náruživěji. "Akorát jsem přišel domů a žena mi řekla, že moje dvanáctiletá sestra z okna viděla muže dělat hrozné věci.
     Podíval jsem se a viděl toho muže skoro svlečeného, jak na lavičce před školou zaujímá různé polohy, jednou rukou onanuje a druhou si strká do zadku. Vyběhl jsem ven mu k tomu něco od plic říct, ale tam už lidé volali policii a natáčeli ho."

     "Šel jsem kolem a viděl, co tu dělá a že si ho nějaká paní natáčí. Paní mi řekla, že policii volala, pořizuje pro ně důkazní materiál a požádala mě, jestli bych s ní na policisty počkal, že má z toho úchyla strach. Samozřejmě jsem jí vyhověl," popsal nám další svědek.

     Deviant se po chvíli zvedl a aniž by přestal s onanováním, vyrazil do Thámovy ulice, kde se například stále ještě s penisem v ruce pokoušel pohladit náhodného kolemjdoucího.
     Poté muže zpacifikoval pořádně naštvaný muž, který vyběhl z jednoho z domů a předal ho policistům, kteří dorazili vzápětí.

     "Policisté muže narozeného v roce 1989 podrobili dechové zkoušce na alkohol, která vyšla pozitivní s výsledkem 2,47 promile. Muž bude umístěn do policejní cely a ve věci budou zahájeny úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestného činu výtržnictví," uvedla tisková mluvčí policie.
     Za toto jednání v případě prokázání viny muži hrozí až tříletý trest odnětí svobody.

Video svědci


      

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.