Foto

V domě v centru Plzně řádil narkoman

Muž byl bez sebe, lidem vyhrožoval a chtěl po nich peníze

15. října 2020 15:31 , aktualizace 15:31

Partner článku – Alfa Tactical

     Včera odpoledne došlo v Plzni v Prokopově ulici k napadení obyvatel domu zřejmě zfetovaným útočníkem. Muž, který v domě bydlí i se svojí rodinou, mířil na nákup. Právě když chtěl z domu vyjít na ulici, téměř se srazil s osobou, která se snažila otevřít vchodové dveře, a kterou později popsal jako "typického feťáka", kterého ale před tím nikdy neviděl. 
     Tento muž začal okamžitě obyvateli domu vulgárně nadávat a tvrdit mu, že mu údajně dluží nějaké peníze. Obyvatel domu raději zamkl vchodové dveře a z místa odešel, nakoupil a do domu se po chvíli vrátil. Útočníka už při návratu na místě neviděl.
     Po chvíli ale slyšel z chodby domu hluk a po chvíli i křik. Vyšel tedy z bytu do domu a nalezl rozbité vchodové dveře. Křik se ozýval ze dvora, tak se tam šel podívat a uviděl onoho zřejmě zfetovaného muže. Ten právě seskočil z garáže a na obyvatele začal řvát výhrůžky. Muž tedy ze dvora utekl a na místo přivolal policii.
     K domu okamžitě vyjelo několik hlídek včetně psovoda, ale zatím neznámý pachatel již z místa stihl utéct. Mluvčí policie nám událost potvrdila s tím, že po pachateli policisté intenzivně pátrají.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.