Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Druhé odběrové místo na vyšetření Covid-19 v Plzni

Odběr je prováděn v autě a je určen pro pacienty s doporučením KHS

pondělí 23. března 14:34 , aktualizace 14:41

Partner článku – Alfa Tactical

     Druhé odběrové místo pro vyšetření Covid-19 ve Fakultní nemocnici Plzeň bylo vytvořeno v prostoru za vjezdem vrátnicí Sever, tedy do bývalé vojenské nemocnice. 

Provozní doba odběrového místa:
- pondělí - pátek 7:00 – 15:00 hodin
- sobota, neděle 8:00 – 14:00 hodin
       pauza 11:30 – 12:00 hodin

     Na odběrovém místě se provádějí odběry pouze osobám odeslaných na doporučení Krajské hygienické stanice, tyto osoby se prokážou emailem či sms zprávou od KHS k potřebnému odběru!

     Odběr probíhá tak, že pacienti vjíždí přes bránu a jsou nasměrováni na parkoviště vlevo za provozní budovu. Tam čekají ve vozidle, ze kterého nevystupují, a odběr, tedy výtěr, je proveden sestrou pouze přes otevřené okénko auta.

     Nemocnice žádá o dodržování pokynů zdravotnického personálu a trpělivost, pokud se vytvoří fronta čekajících klientů k odběru.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.