Foto

Odcizil v baru téměř sto tisíc - poznáte ho?

Policisté pátrají po tomto muži, který kradl v baru na Palackého v Plzni

9. ledna 2017 14:03, aktualizace pondělí 9. ledna 16:45

Pátrání

     Policisté pátrají po totožnosti neznámého pachatele, který se dne 19. listopadu loňského roku dopustil přečinu krádež. Ke skutku došlo ráno kolem čtvrté hodiny a jednadvacáté minuty v prostorech baru ve Star Aréně, nacházející se na Palackého v Plzni. Neznámý pachatel využil nepozornosti obsluhy, která se v předmětnou dobu věnovala úklidu podniku a z prostoru za barovým pultem odcizil finanční hotovost, čítající téměř sto tisíc korun. Následně z místa činu odešel.

     Policisté se ihned po přijetí oznámení začali případem zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné i kamerový záznam, zachycující podezřelého muže při vstupu do zařízení a následně při jeho odchodu. Mělo by se jednat o muže ve věku zhruba 40 let, střední až silnější postavy, vysoké cca 180 cm, světlé pleti. Na sobě měl oblečenu tmavou bundu či mikinu s dlouhým rukávem a tmavé kalhoty s bílým pruhem po stranách nohavic. Na hlavě měl nasazenu kšiltovku tmavé barvy a na nohou obuty světlé boty.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osobu zachycenou na přiložených fotografiích, aby neprodleně podali zprávu na nejbližší služebnu Policie České republiky nebo na tísňovou linku 158.

Foto a zdroj: PČR