Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Odsouzený Jiří Jandl se vyhýbá vězení

Okresní soud Plzeň město vydal příkaz k dodání muže do výkonu trestu

4. října 2019 09:21 , aktualizace 09:32

Pátrání

     Kriminalisté pátrají po Jiřím Jandlovi, na kterého vydal soud příkaz k dodání do výkonu trestu. Hledaný muž si je vědom svého nástupu do výkonu trestu, a proto se skrývá. 

Jiří Jandl

Datum narození 16.3.1958
Pátrání vyhlášeno 27.8.2018
Bydliště - okres Domažlice Podle dosud zjištěných informací se zdržuje v Plzeňském kraji.
Výška asi 173 cm
Zdánlivé stáří 58 až 63 let
Hubená postava

     Dne 27. srpna vyhlásili domažličtí kriminalisté celostátní pátrání po jednašedesátiletém muži, na kterého vydal Okresní soud v Domažlicích a dále Okresní soud Plzeň město příkaz k dodání do výkonu trestu. Hledaný muž si je vědom svého nástupu do výkonu trestu, a proto se skrývá. 

     Hledaný muž má asi 173 centimetrů vysokou, hubenou postavu a krátce střižené prošedivělé vlasy a modré oči. Aktuální popis oblečení není znám.
     Policisté přijmou jakékoliv informace k hledanému na bezplatné tísňové lince Policie České republiky 158 nebo na kterékoliv policejní služebně.