Okradený na vlastním mejdanu

Na večírek přišli i lidé, které hostitel vůbec neznal

6. listopadu 2018 14:29 , aktualizace 14:38

Krádež

Partner článku – Mraknet

    Od soboty třetího listopadu se borští policisté zabývají nahlášeným případem krádeže, ke které mělo dojít v bytě v Plzni.
    Muž ve svém bytě v noční době pořádal večírek, který se tak trochu rozjel a na který přišli nejen pozvaní hosté, ale i přátelé přátel. Podle poškozeného se během noci v bytě vystřídalo několik osob, které mu ani nebyly známy.
    S odchodem posledního návštěvníka večírku padla únava i na samotného pořádajícího a tak odešel v klidu spát. Po probuzení z noční zábavy čekalo na muže nemilé překvapení, když zjistil, že mu chybí peněženka s penězi, osobními doklady a platebními kartami, kterou si měl volně odložit s největší pravděpodobností v nejfrekventovanějším prostoru bytu uprostřed bujaré zábavy.
    "Policisté ve věci zahájili úkony trestního řízení pro podezření ze spáchání trestných činů krádeže a neoprávněné opatření, padělání a pozměnění platebního prostředku. Případem se dále zabývají a po pachateli pátrají. V případě odhalení pachatele mu v pravomocném rozhodnutí může hrozit až dvouletý trest odnětí svobody," uvedla tisková mluvčí policie.

Foto ilustrační

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.