Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Okradli řidiče během zásobování čerpačky

Poznáte některého z mužů na fotografiích z čerpací stanice Shell v Plzni?

pondělí 23. března 16:48 , aktualizace 16:48

Krádež Pátrání

Partner článku – Delta Plzeň

     V pondělí 2. března kolem druhé hodiny odpoledne došlo v areálu čerpací stanice Shell u rondelu v Plzni ke krádeži, když dosud neznámý pachatel odcizil ze zaparkovaného zásobujícího nákladního vozidla mobilní telefon, který měl řidič  uložený v kabině vozu. Ke krádeži došlo v době, kdy se zaměstnanec od uzamčeného vozidla na chvíli vzdálil.
     Policisté se případem začali zabývat a v rámci jeho objasňování získali mimo jiné fotografie z kamerového záznamu, na které jsou zachyceny dva dosud neznámí muži, kteří by mohly vnést do případu další skutečnosti důležité k řádnému objasnění věci.

     Policisté žádají o spolupráci všechny občany, kteří jsou schopni identifikovat osoby zachycené na přiložených fotografiích, aby se neprodleně přihlásili na nejbližší obvodní oddělení Policie České republiky nebo zavolali na linku 158.

Foto: PČR

 


Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.