Foto

"Ona do toho autobusu normálně najela," popsal cestující.

Netrpělivá řidička zablokovala dopravu v Plzni

30. listopadu 2022 18:44 , aktualizace čtvrtek 1. prosince 16:50

Doprava Nehody

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Dnes před pátou hodinou odpoledne došlo v ulici Otýlie Beníškové k dopravní nehodě, při které se osobní vůz BMW střetl s autobusem linky číslo 40.
     Nehoda se sice naštěstí obešla bez zranění, zablokovala ale na téměř dvacet minut provoz v ulici a zvláště ve směru z Lochotína tak způsobila dlouhé zácpy.

     Jak k nehodě došlo nám popsal jeden z cestujících: "Nechápu kam paní tak spěchala, řidič autobusu normálně vyjížděl ze zastávky a měl tam dost místa, když se přiřítila a zastavila těsně u jeho boku. On zastavil taky, aby se nestřetli, a pak se zase rozjel. Na to ona cukla autem k němu a on zase zastavil. Nakonec se ho pokusila objet protisměrem, ale jak proti ní jely auta, opřela se blatníkem do boku autobusu."

     Řidička, která měla autobusu vyjíždějícímu ze zastávky samozřejmě dát přednost ani poté nepochopila, že není v právu. "Přilítla k tomu řidiči a křičela, že to do ní narval. Pak oznámila, že chce, aby to řešili policisté, a odešla si sednout zpět do auta," popsal cestující.

     Na místo vyjel dispečer dopravních podniků, který nehodu zadokumentoval, aby mohl být obnoven provoz a poté i dopravní policisté, kteří řidičce k jejímu překvapení vysvětlili, že viníkem nehody je ona, u ní i řidiče autobusu vyloučili požití alkoholu dechovými zkouškami a celou nehodu na místě vyřešili na euroformulář.


 

 

     

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.