Onanoval před ženou, příchod manžela ho ale ochladil

Za užívání v zahrádkářské kolonii mu hrozí až tříletý trest

24. července 2018 09:18 , aktualizace 09:22

Sexuální deviant

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Nepříjemný zážitek prožila v sobotu 12. května žena, vcházející do jedené ze zahrádkářských kolonií v Karlových Varech.
     Když si jí totiž při vstupu do osady všiml muž, rozeběhl se za ní, lehl si před ní a začal masturbovat. Žena o jeho představení neměla zájem a snažila se od něj odejít, ale muž jí pronásledoval a po několika metrech svůj výstup opakoval.
     Tohoto jednání muž zanechal až ve chvíli, kdy žena přišla ke své zahrádce, kde byl její manžel. To v onanistovi zřejmě vášně ochladilo a tak odešel.

     Policisté po muži začali usilovně pátrat a nakonec se jim ho podařilo nalézt a zajistit.
     "Skutek se podařilo objasnit policistům z obvodního oddělení Karlovy Vary – Rybáře a to díky popisu muže a jejich velmi dobré místní a osobní znalosti. Dvaačtyřicetiletý muž byl karlovarskými kriminalisty obviněn ze spáchání přečinu Výtržnictví, za což mu hrozí v případě prokázání viny až tříletý trest odnětí svobody. Muž bude v nejbližší době zkoumán na Sexuologickém ústavu," uvedl tiskový mluvčí policie.

Foto ilustrační z podobného případu

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.