Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

Naboural do domu a byl pod vlivem pervitinu

Pro zaklíněného muže startoval vrtulník, kvůli větru ale musel být odvolán

pondělí 24. února 15:47 , aktualizace 15:47

Drogy Nehody

Partner článku – Mraknet

     Včera večer jsme informovali o havárii osobního vozu v Opálce ležící mezi Janovicemi nad Úhlavou a Strážovem na Klatovsku, kde vozidlo ve vysoké rychlosti proletělo zahradou domu a narazilo do jeho zdi. Řidič měl podle svědků na místě po nárazu zůstat zaklíněný ve vraku vozu.
     "Třiadvacetiletý muž z obce na Janovicku s vozidlem značky Mercedes Benz jel po komunikaci II. třídy číslo 171 od obce Strážov směrem na Janovice nad Úhlavou. Za obcí Opálka projížděl pravotočivou zatáčku, kdy nepřizpůsobil rychlost jízdy. Vozidlo se dostalo do smyku, vjelo vpravo mimo komunikaci, kde narazilo do ovocného stromu, do oplocení a domu," popsala tisková mluvčí policie.
     Na místo vyrazily všechny záchranné složky a také vzlétl vrtulník Letecké záchranné služby. Letecký transport byl nakonec vyhodnocen pro pacienta jako rizikový z důvodu velmi silného větru, takže se vrtulník vrátil na základnu prázdný a mladíka transportovali do nemocnice pozemní cestou.
     "Provedená dechová zkouška byla u řidiče s negativním výsledkem, ale test na návykové látky měl pozitivní na amfetamin a metamfetamin," doplnila mluvčí policie.

Foto: PČR

 
 

Mraknet

Společnost zaměřená na montáž, servis a poskytování internetového připojení vč. mnoha dalších služeb jako je telefon, televize, kamerové systémy, servery. Prioritou společnosti je kvalita a špičková péče o zákazníka.