Denně aktualizujeme Speciál o koronaviru pro Plzeňský kraj Odpovědi na všechny vaše dotazy: Zákaz všech návštěv nemocnic a akcí s účastí na 100 osob, uzavření škol, plošná karanténa tisíců lidí, zrušení Oslav osvobození, povinnost karantén, opatření PMDP, ale i mýty a fámy
Foto

"Host do domu, Bůh do domu!" - neplatí, když má 3,62 promile

Žena si do pokoje v penzionu v Doudlevcích přinesla alkohol a brzy začala řádit

4. října 2019 15:59 , aktualizace 16:09

Alkohol Cizinci Městská policie Záchytka

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     Včera dopoledne byla hlídka městské policie vyslána k penzionu v Plzni v Doudlevcích na oznámení o silně opilé a řádící ženě. Ta měla v penzionu napadat hosty, nadávat jim a pokřikovat.
     Žena v době příjezdu strážníků postávala před penzionem opřená o zeď a na první pohled bylo vidět, že je opilá. Chůze jí dělala velké problémy a stále si lehala na chodník.
     "Strážníci u ženy provedli orientační dechovou zkoušku. Výsledkem byla naměřená hodnota 3,62 promile. Podle oznamovatele, který byl přítomný na místě, se měla opít v pronajatém pokoji vlastním doneseným alkoholem," uvedla tisková mluvčí strážníků.
     K vystřízlivění byla hlídkou odvezena do protialkoholní záchytné stanice.

     Dnes časně ráno oznámil muž na tísňovou linku strážníků, že na křižovatce Smetanových sadů a Jungmannovy ulice leží zraněný muž, který upadl a krvácí.
     Na místo se ihned vydala hlídka, která byla poblíž. Ta nalezla zraněného muže s celým obličejem od krve. Strážníci mu okamžitě poskytli nezbytnou první pomoc, k zastavení krvácející rány nad okem použili sterilní krytí a do příjezdu zdravotníků se snažili muže udržet v bdělém stavu, jelikož stále usínal.
     Strážníci třiapadesátiletého muže předali do péče přivolaných záchranářů, kteří ho transportovali do nemocnice.

Foto: MP

 


     

Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.