Opilá Ukrajinka předváděla striptýz v centru města

Strážníci chtěli pomoct zraněné ženě, dočkali se ale urážek a nevyžádaného představení

čtvrtek 22. července 12:03 , aktualizace 12:13

Alkohol Cizinci Městská policie Záchytka

Partner článku – TUEBOR General Security

     Včera před desátou hodinou dopoledne si hlídka strážníků na Americké třídě v Plzni všimla na lavičce pospávající ženy, která měla na obličeji krvácející zranění. Policistky proto k ženě přistoupily, aby zjistily, zda je v pořádku, místo věku se jim ale dostalo spršky nadávek, že si dovolily jí probudit. "Žena začala být agresivní a odmítala předložit doklady. Ve chvíli, kdy uviděla další přicházející strážníky, začala se navíc obnažovat, postupně svlékala veškeré oblečení, co měla na sobě, a rozhazovala jej kolem sebe," popsala tisková mluvčí městské policie.
     Protože žena v silné opilosti nekontrolovala své chování, rozhodli se ji strážníci převézt na záchytku. Hned po umístění do služebního vozu ale žena začala kolabovat a upadat do bezvědomí, strážníci proto na místo přivolali záchranáře. Ještě než stačila posádka ZZS dorazit na místo, opilé Ukrajince znovu otrnulo a začala znovu strážníky a následně i záchranáře urážet a vulgárně napadat. "Lékařka ženu vyšetřila a potvrdila, že dotyčná je schopna pobytu v protialkoholní záchytné stanici. Třiačtyřicetiletá cizinka se bude před přestupkovou komisí ÚMO Plzeň 3 po vystřízlivění zodpovídat ze vzbuzování veřejného pohoršení  a neuposlechnutí výzvy úřední osoby," doplnila mluvčí strážníků.

Foto ilustrační z podobného případu 

TUEBOR General Security

Ostraha objektů • Služba na akcích • Střežení VIP osob • Pulty centrální ostrahy • Projekty PZTS/EZS • Výjezdová jednotka v Plzni, Rokycanech, Sušici, Klatovech, Domažlicích i Tachově • Poradenská činnost