Foto

Opilá devatenáctiletá dívka po Plzni řádila jak nejhorší silniční pirát

Ujela od dvou nehod, neposkytla pomoc, jela v protisměru po proražených gumách a další

17. června 2018 10:58 , aktualizace 13:11

Alkohol

Partner článku – Bezpečnostní služba Sany Guard

     V noci na dnešek kolem 23:40 bylo policii v Plzni oznámeno, že na křižovatce Gerská x Studentská černý Jaguár řízený mladou ženou narazil do jiného vozidla a od nehody rychle ujíždí po prázdných pneumatikách. Řidičku Jaguáru evidentně nijak nezajímal stav řidiče, který mohl být i vážně zraněn.
     Policisté dorazili o chvilku později a zjistili, že se na místě nachází pouze Ford Galaxy, který po střetu s Jaguárem ještě čelně narazil do sloupu. Na místě byl také řidič narozený v roce 1955, který měl velké štěstí a jeho zranění naštěstí nebyla vážná.
     Souběžně s vyšetřováním této nehody bylo policii nahlášeno černé vozidlo jedoucí Studentskou ulicí v protisměru a chvilku poté byla nahlášena další nehoda, nyní na křižovatce Majakovského x Spojenců, a i zde od nehody opět ujelo černé vozidlo.

     Po černém Jaguáru v té době pátralo již několik hlídek a policistům se ho podařilo najít krátce po nahlášení druhé nehody zaparkovaný v Komenského ulici. Policisté také nedaleko jeho vozu zajistili jeho teprve devatenáctiletou řidičku, která nadýchala více než půl promile alkoholu.

     "Řidička vozu Jaguár při odbočování vlevo nedala přednost vozu Ford Galaxy, které jelo od Karlovarské ulice. Došlo ke střetu, po kterém Ford narazil ještě do sloupu veřejného osvětlení.
      Řidička Jaguáru, narozená v roce 1999, z místa nehody ujela a to i přes to, že prorazila dvě kola. Poté řidička pokračovala do Plaské ulice a ulicí Majakovského, kde při odbočování do ulice Spojenců narazila do zaparkovaného vozu Hyundai a opět od nehody ujela.
     Poničený Jaguár poté dívka odstavila na křižovatce ulic Spojenců a Komenského. Při dechové zkoušce řidička nadýchala více než půl promile alkoholu,"
uvedla mluvčí policie.


Bezpečnostní služba Sany Guard

Ostraha objektů • Pult centralizované ochrany • Montáže EZS a EPS • Patrolovací služba • Přeprava finančních hotovostí a cenin • Pořádková služba • Poradenská služba v oblasti zabezpečení osob a majetku • Recepční a úklidové služby.