Foto

Opilce v bytě při koupeli vyrušili hasiči

Muž vytopil sousedy a poté byl agresivní na policisty

středa 19. srpna 10:10 , aktualizace 10:25

Alkohol Hasiči

Partner článku – D.S.D. METAL plus

     Pořádným překvapením skončil včera před desátou hodinou večer výjezd hasičů do jednoho z domů v Toužimské ulici v Plzni na Košutce.
     Hasiči vyjeli na oznámení, že z bytu ve třetím nadzemním podlaží teče voda, zaplavuje byty v nižších patrech a zkratuje domovní rozvod elektřiny. V bytě, ze kterého voda vytékala, se podle sousedů neměl nikdo nacházet a nikdo nereagoval ani na zvonění a bušení na dveře, hasiči proto přistoupili nejprve k vypnutí vody hlavním domovním uzávěrem a poté ke vstupu do bytu k odhalení příčiny úniku vody.
     V téměř prázdném bytě ale hasiče čekalo pořádné překvapení, v koupelně na ně totiž z vany překvapeně mžoural muž, který zde podle všeho pod tekoucí vodou v silné opilosti usnul, a kterého neplánované přerušení šlofíka pořádně vytočilo.
     Na místo přivolaní policisté muže vyzvali k provedení dechové zkoušky, kterou ale nejen že odmítl, ale začal hlídku nejprve slovně napadat a urážet a poté začal být agresivní.
     "Vůči muži narozenému v roce 1971 muselo být ze strany policistů nakonec použito donucovacích prostředků," uvedla tisková mluvčí policie s tím, že muž byl v poutech převezen k dalším úkonům na policejní oddělení.

Foto čtenář

 


D.S.D. METAL plus

Požádní ochrana a bezpečnost práce. Společnost, která Vás může ochránit před ohněm.