Foto

Těžce opilý Ukrajinec řádil s autem na Vinicích

Řidič se dvěma a půl promile naboural do elektrického sloupku a poté z místa ujel

29. listopadu 2020 17:01 , aktualizace 17:35

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Dnes ráno před čtvrtou hodinou přijala policie několik telefonických oznámení, že na Vinicích nad Zoologickou zahradou jezdí osobní vůz značky Škoda Roomster, zřejmě se snaží zaparkovat, ale do něčeho naboural a jeho řidič také zcela zbytečně vytáčí motor do velmi vysokých otáček.
     Hlídky vyjely na místo, vozidlo zde již nebylo, ale policisté zjistili, že v ulici Na Chmelnicích narazilo do elektrického sloupku, který poškodilo a řidič poté z místa ujel.
     Policisté začali po vozidle pátrat a zanedlouho ho nalezli i s posádkou dvou opilých Ukrajinců na čerpací stanici Shell na Karlovarské třídě. U řidiče byla provedena dechová zkouška s pozitivním výsledkem dvě a půl promile alkoholu. Řidič se poté v doprovodu policistů ještě podrobil lékařskému vyšetření spojenému s odběrem krve a moči.
     Ukrajince nyní čeká obvinění z trestného činu ohrožení pod vlivem návykové látky.    


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.