Foto

Opilec vešel přímo před tramvaj

Druhý chodec sražený tramvají za dva dny, tentokrát u Hlavního vlakového nádraží

čtvrtek 14. ledna 22:34

Alkohol Bezdomovci Nehody Záchranáři

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     Dnes po půl deváté došlo v Sirkové ulici, přímo pod mostem u Hlavního vlakového nádraží v Plzni k dopravní nehodě, při které tramvaj linky číslo dvě jedoucí směrem do centra srazila chodce.
     Podle informací z místa muž, podle našich informací by se mělo jednat o bezdomovce, přecházel ulici směrem od Americké třídy k nádraží a zpoza pilíře mostu vešel přímo před projíždějící tramvaj, jejíž řidič tak neměl šanci střetu zabránit. Tramvaj muže srazila na zem a způsobila mu zranění hlavy, na místo proto vyjely všechny záchranné složky.
     Ukázalo se, že chodec měl obrovské štěstí a utrpěné zranění nebylo příliš vážné. "Muže narozeného v roce 1987 s lehkým zraněním a při vědomí transportujeme na urgentní příjem Fakultní nemocnice Plzeň," uvedli záchranáři, ještě předtím se ale muž podrobil dechové zkoušce na alkohol, která byla pozitivní s výsledkem více než dvě promile.
     Přesnou příčinu a průběh nehody dále šetří policie, tramvajový provoz ve směru do centra byl obnoven přibližně po půl hodině.

     Jedná se za dva dny již o druhou nehodu, kdy neopatrný chodec vstoupil přímo před jedoucí tramvaj, včerejší nehoda ale skončila tragicky:

Muž dnes ráno sražený tramvají zemřel

Muž dnes ráno sražený tramvají zemřel

13. 01. 2021, 10:38, aktualizace 13. 01. 2021, 11:36

"Tramvajačka na muže zvonila, zoufale brzdila, ale střetu zabránit již nemohla!"


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.