Foto Video

Opilec zaútočil s noži v obou rukách

Útočníka se dvěma a půl promile, který pobodal kamaráda

neděle 17. ledna 18:41 , aktualizace 19:09

Alkohol Napadení Vražda Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical


     V útok, který skončil vážným zraněním, se v pátek 15. ledna zvrhlo popíjení dvou starších muži v bytě v Sokolově. Muži spolu dle všeho pili již od odpoledne a ve večerních hodinách měl starší z dvojice, který byl v Sokolově na návštěvě, začít dvěma kuchyňskými noži ohrožovat dvaašedesátiletého muže. Po chvíli na něj dokonce zaútočil a noži, které držel v rukách, ho bodl do oblasti hrudníku.
      "Tímto útokem mu způsobil vážná zranění, která si vyžádala okamžitý převoz a hospitalizaci v nemocnici. Policisté po svém příjezdu v bytě zadrželi třiašedesátiletého muže.  Ten se podrobil orientační dechové zkoušce na přítomnost alkoholu, která vyšla s pozitivním výsledkem 2,4 promile," popsal tiskový mluvčí policie.
      Kriminalisté zahájili trestní stíhání třiašedesátiletého muže z Mostecka, kterého obvinili ze spáchání zvlášť závažného zločinu vraždy ve stádiu pokusu. Policejní vrchní komisař podal státnímu zástupci podnět k vydání návrhu na vzetí obviněného do vazby. Na rozhodnutí soudu si tak obviněný počká v policejní cele.
      V případě prokázání viny hrozí třiašedesátiletému muži trest odnětí svobody až na osmnáct let.

Úvodní foto ilustrační

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.