Foto

Opilecká hádka skončila pobodáním mladistvého

Policie šetří včerejší bitku, při které byl nožem zraněn sedmnáctiletý hoch

pátek 21. srpna 19:33 , aktualizace 19:33

Alkohol Městská policie Napadení Zadržení pachatele

Partner článku – Alfa Tactical

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena

     Již včera večer jsme informovali o bitce několika osob v městském parku v Zámecké ulici v Tachově, při které byl nožem zraněn jeden z účastníků.
     "Porvalo se tam asi deset až patnáct místních nepřizpůsobivých, což tu není nic neobvyklého, ale najednou jeden z nich vytáhl dva nože a začal s nimi máchat kolem sebe," popsal nám očitý svědek události s tím, že se soupeři na něj vrhli, snad mu jeden z nožů i vzali, ale tím druhým pachatel minimálně jednoho člověka pobodal.
     Podle tiskové mluvčí policie došlo ve skupině k hádce mezi šestadvacetiletým a sedmnáctiletým mužem, která vyústila v úder pěstí do obličeje mladistvého muže. Ten ale sokovi nechtěl zůstat nic dlužen a strčením staršího muže srazil do křoví. Vstávající agresor vzal do rukou dva nože, kterými kolem sebe začal šermovat. "V průběhu toho došlo ke zranění dalšího mladistvého," uvedla tisková mluvčí policie. Podle našich informací tento sedmnáctiletý mladík utrpěl bodné zranění na ruce.
     "Oni jsou oba dost problémoví, ten starší je z Plané a v Tachově na ubytovnách mu bydlí rodiče, ten mladší je takový místní cikánský frajírek," řekl nám další místní obyvatel.

     Situaci v parku začali ihned po oznámení pomocí městského kamerového systému monitorovat strážníci a právě jejich hlídka, která na místo dorazila jako první, odzbrojila a zajistila útočníka. Vzápětí na místo dorazili i státní policisté, kteří se řešení situace i zajištěného muže převzali. Strážníci poté ještě poskytli první pomoc zraněnému muži, kterého následně předali do péče záchranářů.

     Celý případ si převzali kriminalisté a v současné době probíhají výslechy. Je ale zřejmé, že za situací stojí z velké části alkohol: "Provedené dechové zkoušky na alkohol vyšly s pozitivním výsledkem, u šestadvacetiletého muže tři promile, u zraněného mladistvého jedna a půl promile," uvedla tisková mluvčí policie.

Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.

Prodejna od 23. listopadu opět otevřena