Aktuálně Foto Video

Opilí Poláci se servali na ubytovně

V Zahradní ulici v Plzni zasahovali policisté i záchranáři

31. prosince 2018 13:57 , aktualizace 14:02

Alkohol Cizinci Napadení Ubytovny Záchranáři Záchytka Zadržení pachatele

Partner článku – Delta Plzeň


     Několik hlídek policie a záchranáři museli dnes před polednem vyjet k jedné ubytovně v Zahradní ulici v Plzni na Slovanech, kde došlo ke rvačce mezi dvěma cizinci.
     Podle našich informací zde spor dvou silně opilých Poláků z předchozího večera vyústil nejprve v hádku a posléze i rvačku na jednom z pokojů. Napadenému muži se z pokoje podařilo utéct na trávník před budovu, kde ho útočník ještě srazil na zem a několikrát do něj kopl.
     Poté útočník z místa odešel, zatímco zbitý muž se vydal pro pomoc ke správcové ubytovny, která na místo přivolala polici a záchranku.
     Napadený muž utrpěl krvácivé zranění hlavy, se kterým byl po ošetření transportován do nemocnice.
     "Muž ročník 1977 byl převezen s úrazem hlavy na chirurgickou ambulanci Fakultní nemocnice Bory," uvedli záchranáři.
     Policisté v krátké době útočníka zadrželi v protější ubytovně.
     "Šetříme případ napadení mezi dvěma cizinci. Poškozený nadýchal 2,10 promile alkoholu a podezřelý muž narozený v roce 1994 nadýchal 2,06 promile alkoholu. Podezřelého jsme zajistili a převezli na protialkoholní záchytnou stanici," doplnila tisková mluvčí policie.

 
     Delta Plzeň

Kamerové i zabezpečovací systémy, bezpečnostní a solární fólie, protipožární systémy. Osvědčený dodavatel systémů od projektu přes realizaci až po připojení na pult centralizované ochrany bezpečnostní služby nebo hasičů.