Foto

Slovenští agresoři seřezali vrátného hotelu Slovan

Kvůli netopýrovi skončil starý muž v nemocnici s rozbitou hlavou

31. srpna 2019 19:30 , aktualizace 19:30

Alkohol Cizinci Napadení

Partner článku – Alfa Tactical

     K nepochopitelnému útoku došlo v noci na dnešek v hotelu Slovan v Plzni. Vše začalo kolem půlnoci, když se z města vrátila rozjařená skupinka alkoholem posilněných ubytovaných Slováků. Ti dělali podle personálu na chodbě v prvním patře značný hluk a v zájmu ostatních hostů byli proto vrátným požádáni, aby se uklidnili. Na to skupinka odešla do svého pokoje.
     Dvěma mužům z této skupiny se ale zřejmě situace rozležela v hlavě a rozhodli se to nenechat jen tak. Oba Slováci sešli k recepci, recepční začali tvrdit, že na chodbě viděli netopýra a kvůli této zámince stupňovali verbální agresi. Podle všeho to ale bylo skutečně jen pouhou záminkou k vyřízení si účtů s vrátným.
      "Jeden z nich na recepční řval, že chce okamžitě vrátit peníze, protože prý nebyli písemně upozorněni, že se v hotelu vyskytují netopýři. Druhý mezitím zpoza jeho zad vyzývavě koukal na vrátného a poté z ničeho nic a bez varování se na něj vrhl, srazil ho na schody a bil ho pěstmi. Mlátil ho hlavně do hlavy, pak se přidal i ten druhý a ležícího muže bili oba. Je to starší pán, neměl vůbec šanci," popsal nám zaměstnanec hotelu.
     Recepční samozřejmě mezitím volala policisty, takže hlídky byly v hotelu ve velice krátké době a pachatele zajistili ještě na místě. "První z mužů narozený v roce 1969 nadýchal více než jedna a půl promile a druhý muž, narozený v roce 1978, nadýchal více než dvě promile. Oba muže jsme zadrželi, převezli na protialkoholickou záchytnou stanici a případ dále šetříme," uvedla nám mluvčí policie.
     Bohužel do hotelu museli zamířit i záchranáři, protože zranění vrátného si vyžádalo transport do nemocnice.
     "Oba Slováci se dopoledne od policie vrátili do hotelu s omluvou. Ta ale zraněnému kolegovi, který zřejmě skončí na neschopence, moc platná není," volal nám dnes ještě zaměstnanec hotelu.


 


Alfa Tactical

Specializovaný obchod a e-shop se zbraněmi, vojenským a outdoor vybavením. Máme široký výběr zbraní, střeliva, army, outdoor vybavení za skvělé ceny. Nabízíme slevy pro registrované zákazníky, ozbrojené složky, IZS, AZ a členy vybraných spolků. Nakoupíte u nás online nebo v prodejně na Doubravce.