Opilý Bulhar onanoval v tramvaji

Buď onanoval nebo jen špatně pochopil reklamní heslo PMDP

pondělí 16. září 11:21 , aktualizace 12:04

Partner článku – Advokátní kancelář CINK a partneři

     Význam hesla: "MHD je taková, jakou si ji uděláme!" možná špatně pochopil bulharský dělník jedoucí v pátek večer v tramvaji č. 1 v Plzni na Slovanech. Muž si totiž za jízdy vsunul ruku do kalhot a mlsně sledujíc nedaleko sedící ženu, se začal vášnivě uspokojovat.
     Jednání muže si všimla další cestující, žena narozená v roce 1980, která byla v tramvaji i se svým přítelem. Žena nejenže na vše pohotově telefonicky upozornila policii, ale také informovala, že muž z vozu vystoupil na Mikulášském náměstí. Operační důstojník na zastávku okamžitě vyslal hlídku, která cizince narozeného v roce 1973 na místě zadržena. Muž nadýchal téměř dvě promile a uvedl, že si už nepamatuje, co v tramvaji dělal.
     Jeli jste v pátek večer v této tramvaji a viděli jste onanujícího Bulhara? Policisté rádi přijmou vaše svědectví, přihlašte se prosím na lince 158.

Advokátní kancelář CINK a partneři

Advokáti sídlící v centru Plzně specializující se mj. na rodinné právo, trestní právo, občanské právo a řadu dalších oblastí. Rádi Vám poradíme s řešením Vašeho problému, připravíme či zkontrolujeme dokumenty, zastoupíme Vás v soudních sporech či řízeních před správními orgány.