Foto

Opilci havarovali u Boleváku a z místa ujeli

Policisté podezřelé dopadli, auto zajistili a bude podrobeno znaleckému zkoumání

sobota 15. května 19:06 , aktualizace 19:07

Alkohol

Partner článku – Hop Taxi • 607 277 277

     V noci na dnešek kolem půlnoci havaroval Seat Leon, ve kterém podle svědka seděli dva muži, na křižovatce ulic U Velkého rybníka x Malý Bolevec. Muži však ihned po nehodě s poničeným vozem z místa odjeli. Svědek nehody vyrozuměl policii, na místo vyjely hlídky a policisté začali po vozidle pátrat. Na místo museli vyjet i hasiči, protože z vozu unikal olej.
     Seat byl právě podle unikajícího oleje ve velice krátké době nalezen poblíž restaurace Ostende. Podezřelé muže pak nalezli až na Slovanech, podle informací z místa byl jeden z mužů majitel vozu a druhý jeho kamarád. Policisté oba podrobili dechové zkoušce na přítomnost alkoholu a ukázalo se, že pod vlivem alkoholu jsou oba.

     Podle mluvčí policie k nehodě došlo tak, že dosud neustanovený řidič nepřizpůsobil rychlost, nezvládl řízení a narazil do pevné překážky. Policisté zjišťují, kdo z mužů vozidlo řídil, vzhledem k tomu, že se k tomu ani jeden nedoznal, policisté auto zajistili a bude podrobeno znaleckému zkoumání.


 


Hop Taxi • 607 277 277

Jsme sdružení taxikářů v Plzeňském kraji a pro zákazníky udržujeme skvělé ceny. Naši řidiči jsou prověření profesionálové a jsou pro Vás k dispozici 24 hodin denně, 7 dní v týdnu, a to buď na telefonu nebo naší mobilní aplikaci.